ENG     RUS

NAUJENOS

APIE MUS

PRODUKCIJA

KOLEKCIJA

PASLAUGOS

KONTAKTAI

APIE MUS

Firma "Olstoma" - ilgametė įmonė, įsikūrusi Vilniuje, gaminanti išskirtio dizaino ir išvaizdos džinsinių verpalų drabužius. Esame vieninteliai šio audinio gamintojai Pabaltijo šalyse, užsiimantys savo veikla nuo 1997 m.

“o.s.t.indigo”


Per ilgą laiką sukaupta patirtis leido taikant naujausias ir pažangiasias technologijas pasiūlyti savo klientams kokybiškus drabužius kiekvienai progai. Vilkint šiuos drabužius jausitės patogiai ir maloniai. Kokybiškas audinys švelniai priglunda prie kūno, negraužia ir nesukelia alergijos.

Per ilgą įmonės gyvavimo laiką esame sukūrė nuolatinių klientų gretas, nuolat eksportuojame savo kuriamus drabužius į Ukrainą, Rusiją ir Vakarų Europos šalis. Esame vertinami klientų dėl teigiamo požiūrio į darbą, visada rūpinamės aukščiausia audinių kokybe. Mus renkasi net patys išrankiausi klientai, kadangi galime sukurti Jūsų pageidaujamus drabužius nuo eskizo iki dailaus modelio. Siekdami išlaikyti užtarnautą gerą vardą gamybai naudojame tik originalius džinsinius indigo spalvos, 100% medvelnę, tai suteikia.

O. Požarickajos firma "Olstoma"

Geležinio vilko g.2C, Vilnius
LT-03150
El.paštas: olstoma@takas.lt
Tel/fax: +370 5 2389063